ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Студентське життя

Літній відпочинок

До складу учбового спортивно-оздоровчого комплексу ОНАХТ входять:

  • спортивно-оздоровчий табір “Південний Буг” (cмт. Саврань);
  • спортивно-оздоровчий табір “Дружба” (cмт. Чорноморка).

Спортивно-оздоровчий табір “ПІВДЕННИЙ БУГ”

Табір «Південний Буг» розташований в живописному лісопарку, в екологічно чистому Савранському районі Одеської області, на річці Південний Буг. Листяний ліс і берег річки є ідеальним поєднанням особливого відпочинку на природі в комфортних умовах. Територія табору «Південний Буг» складає більше 2 га, що дає великий простір для оздоровлення, занять спортом і цікавого відпочинку всім членам великого колективу академії. 

Інфраструктура табору складається з упорядкованих і комфортабельних 2-х,3-х місцевих номерів 1-о поверхових дерев’яних і цегельних будиночків, окремої будівлі столової і автономної котельної. На території табору є спортивні майданчики для гри у волейбол, футбол, баскетбол, настільний теніс, шахи, а також кінозал. На території табору розташовані зручні і затишні альтанки.

Літній спортивно-оздоровчий табір – це в першу чергу активний відпочинок – різноманітні спортивні змагання, піші походи, купання. Все це сприяє швидкому відновленню організму після напруженого навчального року. Для гарного настрою – пізнавальні екскурсії, а вечорами – захоплюючи  шоу-програми і дискотеки.

Спортивно-оздоровчий табір «ДРУЖБА»

16.00 – 21.00 – Учбово-тренувальні заняття із студентськими збірними командами

Спортивно-оздоровчий табір «Дружба» знаходиться на березі Чорного моря в смт. «Чорноморка», в екологічно чистому районі Одеси. Табір «Дружба» займає територію більше 3 га, є учбово-тренувальною і оздоровчою базою для студентів і співробітників ОНАХТ. Обладнаний майданчик для волейболу, баскетболу, мініфутболу, тенісний павільйон, кафе допомагають змінити звичну робочу обстановку на активний відпочинок і позитив. Піщаний пляж, протяжністю 100 м, обладнаний тіньовими навісами. На пляжі працює рятувальна команда.

 Туристична база «ЕКСТРИМ»

На туристичній базі «Екстрим», яка знаходиться  в с. Ждєнієво, розташованій  в живописному куточку Карпат, відкрита філія кафедри фізичної культури та спорту. Головне завдання філії – оздоровлення студентів, аспірантів, викладачів і співробітників ОНАХТ.

Ваш відпочинок організовує висококваліфікований персонал, який створить доброзичливу атмосферу, що розташовує до повноцінного відпочинку і відновлення здоров’я!

Контакти

Профспілковий комітет студентів

кабінет А-233 (головний корпус, ул. Канатная, 112)

Голова – Скрипніченко Дмитро Михайлович

Студентська рада академії

(головний корпус, ул. Канатная, 112)

Голова – Бондарчук Дарія Олександрівна

Студентська спілка

Делі Ігор Іванович

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)
E-mail: student.profkom.onaft@gmail.com

тел. 712-40-23 (міський)
тел. 10-23 (внутрішній)