ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ:
 «24 серпня – день незалежності України» НА ФАКУЛЬТЕТі Технології вина та Туристичного Бізнесу
Єдина кураторська година на тему:
«24 серпня – день незалежності України» на факультеті технології вина та туристичного бізнесу

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті технології вина та туристичного бізнесу  протягом 4-18 серпня  кураторами груп була проведена єдина кураторська година на тему: «24 серпня – День Незалежності України». У цей день нашій державі виповнилося 28 років.

24 серпня 1991 року Верховна Рада прийняла історичний документ – Акт проголошення незалежності України. У цей же день зникла УРСР і на політичній карті світу з’явилася Україна. Відтоді Україна щорічно святкує своє відродження – 24 серпня. Цей день став одним з головних свят нашої країни.

Куратори і студенти згадали важливі історичні моменти, які пройшла Україна у своєму становленні. Цього року у Києві відбулася Хода гідності, участь у якій брав президент України, керівництво держави, військові ЗСУ, волонтери, спортсмени, медики, освітяни та українці, які прославили нашу країну.

Група БІО-39, куратор Нікітчіна Т.І.

Групи Т-14, ГТ-15, куратор Воскресенська О.В.

Група МТ-13, Тс-3, Тс-34, куратор Гілко О.К.

Група ТВКП-32, куратор Берегова О.М.

Групи ТК-16, ПВ-12, ПВ-20, куратори Берегова О.М., Ляпіна О.В.

Групи БІО-18, БІО-19, куратор Воловик Т.М.

Групи ТВ-11, куратор Сургаченко Т.С.

Групи Т-305, Т-306, куратор Ліганенко М.Г.

Групи Т-24, МТ-23 куратори Шейда Голбад К.А., Крупіца І.В.

Групи ТВКП-21, ТВс-31, куратори Швець Н.О., Ткаченко Л.О.

Берегова О.М., старший куратор факультета ТВтаТБ