ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Щиро вітаємо таланти Одеської національної академії харчових технологій, які підкорили глядачів і прискіпливе журі ХХІІМіжнародного студентського фестивалю «Барви осені»!

Дипломом Першого ступеня в номінації «Естрадна пісня» нагороджено зразковий хоровий колектив «Novellus», керівник Т.В. Булатова. Підкорили членів журі: Платонова Надія (факультет ММіЛ), Дарієнко Світлана (факультет ММіЛ), Шукайло Вікторія (факультет ММіЛ) , АгарковаОрнела(факультет ММіЛ), Чабан Дар’я(факультет КІПтаК), Осінська Тетяна (факультет КСтаА), Бровко Катерина (факультет ЕБіК), Дуда Анастасія (факультет ММіЛ), Лопатюк Аліна (факультет ММіЛ), Шлепак Микола (факультет ЕБіК), Латій Микита (факультет ІТХтаРГБ), Лапчевський Артем (факультет ІТХтаРГБ), Алімов Сулейман (факультет ІТХтаРГБ), Яковіна Владислав (факультет КІПтаК).

Дипломом  Першого ступеня в номінації «Народний танець» та дипломом Другого ступеня в номінації «Сучасний танець» нагороджено хореографічнийколектив «ChampionN», керівник О.О. Бевзюк-Сілла. Глядачів своєю майстерністю підкорили: Бирка Карина (факультет ТВтаТБ), Трофименко Євгенія (факультет ТВтаТБ), Трофименко Валерія (факультет ТВтаТБ), Приходько Вікторія (факультет ІТХтаРГБ), Перев Євгеній (факультет ІТХтаРГБ), Мокан Альбіна (факультет ІТХтаРГБ), Тиханська Оксана (факультет ТВтаТБ), Іванов Владислав (факультет ТВтаТБ), Корнійчук Катерина (факультет ІТХтаРГБ), Гончар Владислав (факультет ІТХтаРГБ), Сидоренко Дмитро (факультет ІТХтаРГБ).

Дипломами Другого ступеня в номінації «Естрадна пісня» нагороджені Платонова Надія (факультет ММіЛ), Баландіна Євгенія (факультет ІТХтаРГБ), педагог Т.В. Булатова.

Дипломами Третього ступеня в номінації «Естрадна пісня» нагороджена Осінська Тетяна(факультет КСтаА), педагог Т.В. Булатова.

Дипломом Другого ступеня в номінації «Художнє декламування» нагороджено Стоянову Дар’ю (факультет ІТХтаРГБ), керівник Е.В. Олейнік.

Володарем Гран-прі фестивалю в номінації «Вокальний жанр» нагороджено солістку Чабан Дар’ю (факультет КІПтаК), педагог Т.В. Булатова.

Бажаємо нашим талантам і педагогам нових творчих
досягнень та перемог!!!