ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В Одеській національній академії харчових технологій 10-11 жовтня 2019 р. відбулася II Всеукраїнська науково-теоретична конференція «Харчові традиції – ментальний код нації: мова, література, культура, історія, філософія, соціологія, етнографія, економіка».

Чудова нагода для науковців України обмінятися наявним досвідом , новими напрацюваннями. Із вітальним словом виступили директор навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім.. Г. Е. Вейнштейна,  доц. Ю. М. Мельник, декан факультету економіки бізнесу і контролю,  доц. Н. М. Купріна, завідувач кафедри  українознавства та лінгводидактики , проф. Г. І. Віват, які побажали  учасникам плідних дискусій та дієвих результатів.

Модератором  проведення конференції  була  кафедра  українознавства та лінгводидактики ОНАХТ