ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

«КУБОК ПЕРШОКУРСНИКА»

28 жовтня в навчально-оздоровчому спортивному комплексі ОНАХТ пройшли змагання між збірними командами інститутів  з футзалу «КУБОК ПЕРШОКУРСНИКА». Через карантин змагання з футзалу вперше пройшли без глядачів.

В запеклій боротьбі за перше місце взяли участь чоловічі збірні команди всіх інститутів, які впродовж заходу показали свою спритність, швидкість мислення на футбольному полі та вміння грати в футбол. Успіх просто так не приходить. Він завжди дається через працю, через силу волі до перемоги.

За результатами змагань «Кубок Першокурсника» отримала збірна команда інституту ім. П.М. Платонова. До основного складу команди-переможця увійшли студенти факультету Комп’ютерних систем та автоматизації (група А-10): Узун Ігор (капітан), Квасницький Роман, Чумаченко Денис, Лобунець Дмитро, Петролюк Дмитро, Горев Ілля, Дубровський Владислав, а також Горбенко Сергій та Коваленко Олексій (студенти-першокурсники факультету Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту).

Друге місце посіла збірна команда інституту ім. М.В.Ломоносова, третє місце – команда інституту ім. Г.Е. Вейнштейна.

По завершенню змагань найкращим футболістам було запропоновано вступити в збірну команду академії з міні-футболу.

Вітаємо переможців! Так тримати!