ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ЛІТЕРАТУРНА ОДЕСА» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

23  листопада 2020 року на факультеті нафти, газу та екології Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена лекція Дорошенко А.В., д.т.н., проф. кафедри термодинаміки та відновлювальної енергетики на тему: «Літературна Одеса».

Слухачами були студенти факультетів Нафти, газу та екології, Технології зерна та зернового бізнесу, куратори та викладачі ОНАХТ, загальна кількість присутніх 42 учасники.

Кондратенко І.П., ст. викладач, відповідальна за роботу інституту культури і мистецтв на факультеті нафти, газу та екології ОНАХТ