ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «КУЛЬТУРА СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ» НА ФАКУЛЬТЕТІ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

21 квітня 2022 року на факультеті нафти, газу та екології Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена онлайн-лекція Кондратенко І.П., ст. викл. кафедри екології та природоохоронних технологій на тему: «Культура Середньовіччя».

В ході лекції Кондратенко І.П. розповіла про значний за часом (V-ХV ст.) та інформаційною насиченістю період розвитку світової культури. Учасники лекції познайомилися з ідеалами, цінностями та системою норм реалізації людини в суспільному житті, які і визначають його специфіку в культурно-історичному просторі.

Слухачами були студенти факультету нафти, газу та екології, загальна кількість учасників – 17.

Кондратенко І.П., ст. викладач, відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтв на факультеті нафти, газу та екології ОНАХТ