КУРАТОРСЬКА ГОДИНА  «ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС»

В Одеському національному технологічному університеті була проведена кураторська година присвячена Дню пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС.

Зазначимо, що 26 квітня 2022 року виповниться 36 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

Метою цього заходу є підвищення обізнаності студентів про аварію на Чорнобильській АЕС та вшанування пам’яті людей, які загинули внаслідок цієї катастрофи.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Голінська Я.А.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

старший куратор Гриньків О.В.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Коваленко Н.О.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет менеджменту, маркетингу і логістики

старший куратор Шишко О.Г.