ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «9 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ЄВРОПИ»

В Одеському національному технологічному університеті відбулась єдина кураторська година «9 травня – День Європи».

Дата присвячена єдності країн, які входять до Європейського Союзу. Також подія носить ще одну назву – День декларації Шумана. Історично існує цілих два дні Європи. Перший (5 травня) – був заснований на честь створення Ради Європи 1949 року. Другий (9 травня) – на честь того, що 1950 року країни-засновниці вперше запропонували створити Європейський Союз.

Європа нині різниться традиціями й мовами, але об’єднана спільними цінностями. Європейський Союз захищає цінності, заохочує до співробітництва між народами Європи, сприяє єдності, зберігає розмаїття культури, а головне – забезпечує соціальну справедливість. Європейський Союз виступає союзом демократичних держав, що працюють разом заради збереження миру і прогресу щоб попередити війни та їх наслідки.

Цінності ЄС. Одна з них – свобода, а інша – верховенство права.

Цьогорічний День Європи в Україні особливий, бо ми зустрічаємо його в умовах війни. Український народ героїчно відстоює від російської навали демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Голінська Я.А.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

старший куратор Гриньків О.В.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Коваленко Н.О.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Цапенко Л.М.

Факультет менеджменту, маркетингу і логістики

старший куратор Шишко О.Г.