ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ЄВРОПЕЙСЬКА КУЛЬТУРА ХІХ СТ.» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

6 травня 2022 року на факультеті нафти, газу та екології Одеського національного технологічного університету, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена онлайн-лекція Кондратенко І.П., ст. викл. кафедри екології та природоохоронних технологій на тему: «Європейська культура ХІХ ст.».

В ході лекції Кондратенко І.П. розповіла  про складний, бурхливий, настояний на сперечаннях період розвитку західноєвропейської культури і образотворчого мистецтва.

Кондратенко І.П., ст. викладач, відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтв на факультеті нафти, газу та екології ОНТУ