ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «ІСТОРІЯ МОГО УНІВЕРСИТЕТУ»

Згідно рішення конкурсної комісії загальноуніверситетського конкурсу наукових студентських робіт “Історія мого університету” від  22.06.2022 р. переможцями XVII-го конкурсу стали :

1.  Уранковська  О.М.  –  студ. гр.  ФЕБ -331

(номінація “Моя спеціальність та погляд у майбутнє”, наукові керівники: д.е.н., проф.каф. цифрових технологій фінансових операцій Іванченкова Л. В., к.е.н., доц. кафедри  цифрових технологій фінансових операцій Маркова Т.Д.);

1. Піліпенець В. Ю. – студ. гр. ТЗХ -31

(номінація “Унікальні технічні проекти: люди, традиції, інновації”, науковий керівник к.т.н., доц. кафедри технології зерна і комбікормів Дмитренко Л. Д.;

1. Разкола В. В. – студ. гр.  ГРС -303

(номінація “Історія кафедри — шляхи становлення”, наукові керівники:к.т.н. доц. кафедри безпеки життєдіяльності Лисюк В. М., к.т.н., доц.каф. безпеки життєдіяльності Фесенко О. О.);

1. Гуцало К.А., Гриб І.О. – студ. гр. ТЗХ -33

(номінація “Кухні світу — легенди, міфи, сьогодення”, науковий керівник к.т.н., доц. кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Макарова О. В.

Ознайомитися з студентськими науковими роботами можна за посиланням: Конкурс наукових студентських робіт “ІСТОРІЯ МОГО УНІВЕРСИТЕТУ”

Вітаємо наших переможців та запрошуємо студентів до участі у ХVIII конкурсі, підготовка до якого вже розпочалась.