КУРАТОРСЬКА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

В Одеському національному технологічному університеті проведено  кураторську годину, присвячену Дню Української Державності в режимі zoom-конференції. Державне свято відзначається 28 липня.

Куратори розповіли здобувачам, що Україна вперше відзначає День Української Державності 28 липня. Відзначає в час неймовірно жорстокої війни – на шостому її місяці, після восьми років бойових дій на Донбасі, у протистоянні з московською ордою, що триває упродовж кількох століть.

Увести нове свято запропонував Президент Володимир Зеленський. За його словами, «точка відліку» української державності – заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Тому нове свято відзначатиметься 28 липня – у день хрещення Київської Русі.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Степанова В.С.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

заст. декана Баранюк Х.О.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Скляр В.Ю.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Цапенко Л.М.

Факультет менеджменту, маркетингу і логістики

старший куратор Шишко О.Г.