ТЕМАТИЧНІ ВИХОВНІ БЕСІДИ НА ТЕМУ: ЦИВІЛЬНА ДІЄЗДАТНІСТЬ ТА ЇЇ РІВНІ

23 серпня 2022 року для студентів Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи «Правове виховання в ОНТУ» була  проведена тематична  бесіда на тему: «Цивільна дієздатність та її рівні»

Тематичну  бесіду провела доц. кафедри ФіП, Ботіка Т.С.

Під час проведення бесіди, студенти дізналися, що : Цивільна дієзда́тність -це здатність своїми діями набувати для себе цивільні права і самостійно їх здійснювати, а також здатність своїми діями створювати для себе цивільні обов’язки, самостійно їх виконувати та нести відповідальність у разі їх невиконання. Дієздатність, на відміну від правоздатності, залежить від фізичного стану, віку особи, а також інших особистих якостей людини, що з’являються у неї в міру розумового, фізичного, соціального розвитку.

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНАХТ , доцент каф. ФіП,  канд. Юр. наук В.О.Орлова