«ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ»  НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА І ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

24 серпня 2022 на факультеті Технології зерна і зернового бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНТУ, доцентом кафедри Управління бізнесом Кривоноговою І.Г. та Березовською Л.В. був проведений «Захід, присвячений Дню незалежності України».

Слухачами лекції були викладачі та студенти факультету ТЗіЗБ, загальна кількість учасників – 14 осіб.

Студенти дізнались про основні історичні віхи, які пройшов український народ до набуття своєї незалежності, і як в теперішні неспокійні часи відстоюється незалежність України. Дізнались коли був заснований День українського прапора та інші цікаві факти про історію та національні символи України.

Колесник В.І., відповідальний по Інституту культури та мистецтв факультету ТЗіЗБ