КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ПРАПОРА ТА ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

В Одеському національному технологічному університеті проведено  кураторські години, присвячені Дню Прапора та Дню Незалежності України.

Щорічно 23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. Це державне свято, яке передує ще одній важливій для українців даті – Дню Незалежності.

24 серпня 1991 р. Верховна Рада України прийняла Іс­торичний документ виняткового значення для долі укра­їнського народу – Акт проголошення незалежності України.

Попри різноманітні версії символізму у кольорах прапора, синьо-жовтий стяг для українців – це однозначно символ свободи й боротьби за незалежність. Під цим прапором відбулися три проголошення української державності: 1917, 1941 та 1990 року, а також пройшли три сучасні революції: студентська революція на граніті 1990 року, Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2014 року.

Куратори груп розповіли здобувачам про деякі з найвизначніших соціально-культурних подій за період незалежності. Під час обговорень згадали історичні віхи здобуття Україною Незалежності, відзначили важливість демократичних перетворень в сучасному українському суспільстві.

Головним завданням було нагадати студентам про Незалежність, яка ніколи не була настільки цінною як зараз. Про те, наскільки вона необхідна та крихка. Про те, що її потрібно оберігати. Про те, що Незалежність починається з кожного з нас.

Шість місяців тому нам вирішили нагадати про це – і вже півроку день Незалежності – це наше щодення. Але відтепер точно буде сприйматись як виборена можливість, а не як даність.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Степанова В.С.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

заст. декана Баранюк Х.О.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Скляр В.Ю.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Цапенко Л.М.

Факультет менеджменту, маркетингу і логістики

старший куратор Шишко О.Г.