КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ НАРОДЖЕННЯ ОДЕСИ

В Одеському національному технологічному університеті кураторами груп були проведені кураторські години на тему: «2 вересня – День народження Одеси». В цьому році нашому місту виповнилося 227 років.

Куратори розповіли про історію Одеси і видатних одеситів. Згідно рескрипту Катерини ІІ 27 травня 1794 року на місці Хаджибею засновано нове портове місто. І вже 2 вересня цього ж року під керівництвом Йосипа де Рибаса були закладені перші портові споруди. Тому 2 вересня щорічно відзначається День міста Одеси.

За неймовірну красу та унікальність Одесу часто називають «Перлиною Чорного моря» або «Південною Пальмірою». Вона багата своєю історією, культурою, архітектурою, талановитими людьми.

Одесити люблять своє місто і вірять у велике майбутнє нашої прекрасної Одеси!

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Степанова В.С.

Факультет економіки, бізнесу і контролю

старший куратор Мішина Т.О.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Скляр В.Ю.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Цапенко Л.М.

Факультет менеджменту, маркетингу і логістики

старший куратор Шишко О.Г.