ВІДКРИТА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «23 ВЕРЕСНЯ – 150 РОКІВ ІЗ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, ОПЕРНОЇ СПІВАЧКИ, ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЧКИ, ПЕДАГОГИНІ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ТОВАРОЗНАВСТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ І ПРОДОВОЛЬЧОГО БІЗНЕСУ

16.09.2022 в Одеському національному технологічному університеті на факультеті технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу відбулася відкрита кураторська година, присвячена видатній український оперній співачці Соломії Крушельницькій. Кураторську годину підготували студенти групи ТМ-31. До заходу приєдналися небайдужі до української історії та культури студенти і викладачі. Віват Г.І. додала до інформації, підготовленої студентами, цікаві і трагічні факти з біографії співачки.

Старший куратор ф-ту ТтаТХПіПБ, Світлана ВІКУЛЬ