ПАТРІОТИЧНИЙ ЗАБІГ«ПОДОРОЖ КРАЇНОЮ-ЄДИНОЮ УКРАЇНОЮ»

20 вересня в Одесі до Міжнародного дня студентського спорту пройшов масовий забіг «Подорож країною-єдиною Україною». До участі запрошувались по 1-2 особи від  університетів, технікумів та коледжів Одеси.

Перед початком забігу більш ніж 50 хлопців та дівчат символічно вишикувалися в формі герба України і провели розминку. Дистанція забігу складала майже п’ять з половиною кілометрів: від пам’ятника Т.Г. Шевченку по трасі Здоров’я до пляжу «Аркадія». Вздовж маршруту учасників очікували таблички із назвами усіх міст України. Ідеєю заходу була подорож у формі пробігу або пішохідної прогулянки  по усіхмістах України, що знаменує об’єднання України та підкреслює соборністьієдність нації.

Від нашого університету у заході приймала участь студентка ІІ курсу факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Діденко Карина, яка  подолала дистанцію без зупинок, на одному диханні.