ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНЦІВ» НА ФАКУЛЬТЕТІ АВТОМАТИЗАЦІЇ ТА РОБОТОТЕХНІКИ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

27 вересня 2022 року за планом роботи Інституту культури та мистецтв Одеського національного технологічного університету професор факультету Автоматизації та робототехніки Швець В.Т. провів науково-популярну лекцію на тему: «Походження українців».   Лекція відбулася у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom. На лекції були присутні студенти факультетів «Автоматизації та робототехніки», «Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу» та «Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу». Професор Швець В. Т. доповідав студентам    про основні етапи становлення української нації. На лекції були присутні 38 осіб: 36 студентів і 2 викладача ОНТУ. Студенти прослухали цікаву лекцію про зв’язок наших предків з іншими народами, про спорідненість націй. Учасники заходу слухають науково-популярну лекцію професора Швець В. Т.

Відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв ОНТУ на факультеті АтаР, ст. викладач Ревенюк Т.А.