ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ПРОБЛЕМИ ХАРЧУВАННЯ МОЛОДІ, ТВАРИННИЦЬКІ ПРОДУКТИ В РАЦІОНІ»  НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА ТА ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

26 вересня 2022 року на факультеті Технології зерна та зернового бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНТУ, відбулася лекція на тему «Проблеми харчування молоді, тваринницькі продукти в раціоні», спікером якої була д.т.н., завідувачка кафедри технології зерна і комбікормів Макаринська Алла Василівна.  Лекторка зазначила, що з кожним роком зменшується кількість здорових студентів, в середньому вона складає не більше 12-15 %. У 1,5 рази зросла кількість студентів, які мають хронічні хвороби.  В ході лекції було розкрито багато цікавих питань стосовно того, яке повинно бути оптимальне співвідношення між основними компонентами харчування та роль тваринницьких продуктів в раціоні людини. На заході були присутніми 21 учасник, серед яких студенти факультету ТЗіЗБ та викладачі ОНТУ.

к.е.н., доц. Кривоногова І.Г., відповідальна по Інституту культури та мистецтв факультету ТЗіЗБ