ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ФІЛОСОФІЯ І ВІЙНА» НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО  ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

3 жовтня 2022 року на факультеті Менеджменту, маркетингу і логістики, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, було прочитано лекцію за темою: «Філософія і війна» професором кафедри Філософії і права Шевченко Г.А.

Лекторка розглянула проблеми війни і миру у німецькій класичній філософії, видатними представниками якої були І. Кант, Г. Геґель, І. Фіхте. Ці та інші мислителі у своїх теоретичних працях не тільки аналізували філософські проблеми суспільства, але значну увагу приділяли політиці, праву, моралі, а також сутності соціальних наслідків війни. Вони пропонували цікаві ідеї мирного співіснування людства. Філософсько-політичні, правові, соціальні концепції видатних німецьких мислителів не втратили своєї соціальної цінності, вони і у наш час є надзвичайно актуальними.

На заході були присутні 29 студентів ОНТУ.

Відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв на факультеті ММіЛ, доц.Орлова В.О.