ВИХОВНА БЕСІДА ЩОДО ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Протягом 26-30 вересня в Одеському національному технологічному університеті проведені виховні бесіди присвячені правилам безпеки життєдіяльності для здобувачів 1 курсу.

Розмова йшла, про  важливість знань у сьогоденні з вибухонебезпечних предметів, види, потенційну небезпеку. Будь-які надзвичайні ситуації, а в першу чергу військового характеру, призводять до зменшення рівня захищеності цивільного населення і росту рівня загроз їхньому життю і здоров’ю. Тому варто пам’ятати, що гарна підготовка та чітке розуміння алгоритму поводження у разі надзвичайної ситуації та поводження з вибухонебезпечними предметами допоможе ефективніше зменшити негативні наслідки.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Степанова В.С.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

старший куратор Мішина Т.О.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Скляр В.Ю.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Владімірова В.Б.

Факультет менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування

старший куратор Шишко О.Г.