Правоосвітня лекція для студентів та викладачів ОНТУ

Працівник Секретаріату Уповноваженого Тарас Кошевий провів онлайн лекцію «Права людини та роль Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у їх забезпеченні» для студентів та викладачів Одеського національного технологічного університету.

Під час заходу Тарас Кошевий розповів про інститут Омбудсмана, права та обов’язки громадян, куди звертатись у разі порушення прав, законодавство та міжнародні документи у сфері захисту прав людини, випадки порушень таких прав органами державної влади та місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами та про заходи, які вживалися Уповноваженим з метою відновлення порушених прав, посилаючись на дані та приклади з роботи.

Крім того, було повідомлено про результати перевірок і моніторингових візитів, які були здійснені працівниками Секретаріату, а також про рекомендації органам державної влади, місцевого самоврядування та іншим суб’єктам щодо усунення порушень або недопущення їх в подальшому.

Учасників заходу поінформовано про способи звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Відповідальна за правове виховання студентів ОНТУ , доцент каф. ФіП, канд. юр. наук В.О.Орлова