ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «ЦУКРОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ УКРАЇНИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ АВТОМАТИЗАЦІЇ ТА РОБОТОТЕХНІКИ ОНТУ

19 жовтня 2022 року за планом роботи інституту культури та мистецтв Одеського національного технологічного університету доцент факультету Автоматизації та робототехніки Скаковський Ю.М. провів науково-популярну лекцію на тему «Цукрова промисловість України».

Лекція відбулася у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom. На лекції були присутні студенти факультетів «Автоматизації та робототехніки» та «Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу». Доцент Скаковський Ю.М. доповідав студентам про історію розвитку автоматизації цукрових підприємств України.

На лекції були присутні 9 осіб, серед яких студенти і викладачі ОНТУ.

Студенти прослухали цікаву лекцію про усі технологічні процеси, які задіянні при виготовленні цукру.

Відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв ОНТУ на факультеті Автоматизації та робототехніки, ст.викладач Ревенюк Т.А.