Кураторські години до 120-річчя ОНТУ

20 жовтня Одеський національний технологічний університет відзначає 120 річницю з моменту свого заснування. Не багато українських вишів можуть похвалитися такою багатою історією і пройденим шляхом від невеличкої школи борошномелів, яка першою в Україні почала готувати фахових млинарів, до сучасного закладу вищої освіти, одного з кращих не лише в Одесі й південному регіоні, а й в усій нашій країні.

За ці роки ОНТУ багато разів змінював назву. Але завжди сталими є  інженерні традиції.

За 120 років пройдено немало. І зараз, у воєнний час, викладачі та здобувачі освіти продовжують працювати. А багато випускників,  викладачів, працівників та студентів університету в лавах ЗСУ боронять нашу незалежність.

До цієї дати на всіх факультетах була проведена онлайн зустріч з директором музею історії університету, членом Національної спілки журналістів України Милосердним Василем Івановичем. Зазвичай на цей захід здобувачі збиралися в музеї історії ОНТУ. Цього року спілкування проходило в режимі онлайн на платформі ZOOM. Аби здобувачі освіти змогли відчути багаторічну історію нашої Альма-матер, було організовано пряме включення з музею.

На цій зустрічі Василь Іванович розповів про шлях, який був пройдений університетом, та про його сьогодення, про історію і основні етапи становлення Одеського національного технологічного університету – одного із старіших учбових закладів. Згадали прізвища видатних вчених, які сформували академію в її теперішньому стані, які працювали та працюють в стінах університету, найвідоміших людей, які закінчили ОНТУ та про бойові подвиги наших студентів та викладачів. Розповідь про здобутки ЗВО супроводжувалася показом слайдів

Окрім цього, у групах також були проведені тематичні кураторські години.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Степанова В.С.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

старший куратор Мішина Т.О.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Скляр В.Ю.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Владімірова В.Б.

Факультет менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування

старший куратор Орлова В.О.