ВІДКРИТА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «21 ЖОВТНЯ – 350 РОКІВ ІЗ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПИЛИПА ОРЛИКА (1672-1742), ПОЛІТИЧНОГО, ДЕРЖАВНОГО ТА ВІЙСЬКОВОГО ДІЯЧА, ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ, УПОРЯДНИКА «КОНСТИТУЦІЇ ПИЛИПА ОРЛИКА» НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ

28 жовтня 2022 року в Одеському національному технологічному університеті на факультеті Менеджменту, маркетингу і публічного адміністрування відбулася відкрита кураторська година присвячена видатній українській постаті Пилипу Орлику.

21 жовтня минає 350 років від дня народження визначного діяча в українській історії, Генерального писаря Війська Запорозького і соратника Івана Мазепи, гетьмана Війська Запорозького у вигнанні (після трагічної Полтавської битви), якому приписують авторство першої української конституції «Договори і Постановлення Прав і вольностей Війська Запорозького» – Пилипа Орлика.

Головною метою заходу, було ознайомити здобувачів з життям видатного діяча, який боровся за нашу суверенність, освітлював і освітлює в різній формі нашу славу.

Клонимо наші голови перед безмежними заслугами Пилипа Орлика вчинених в першу чергу Українському народові!

Старший куратор ф-ту ММіПА, Вікторія ОРЛОВА