ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ВІЗАНТІЯ – ВТРАЧЕНА ІМПЕРІЯ»  НА ФАКУЛЬТЕТІ ЕКОНОМІКИ, БІЗНЕСУ І КОНТРОЛЮ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

28 жовтня 2022 року на факультеті Економіки, бізнесу і контролю, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНТУ, відбулася лекція на тему «Візантія- втрачена імперія», спікером якої була к.е.н, доцент кафедри цифрових технологій та фінансових операцій Євтушевська Ольга Олександрівна.

Лекторка зазначила, що Візантійська цивілізація справила глибокий вплив на розвиток культури багатьох країн середньовічної Європи. Найбільш інтенсивно візантійський культурний вплив, природно, позначався в країнах, де затвердилося православ’я, зокрема, в галузі релігії і філософії, суспільній думці і космогонії, писемності й освіти, політичних ідей і права, він проникав в усі сфери мистецтва — у літературу й зодчество, живопис і музику.

Всі учасники лекції ознайомилися та проникли в історичні періоди існування та розвитку Візантії.

На заході були присутніми 19 учасників, серед яких студенти факультету ЕБіК та викладачі ОНТУ.

Відповідальна по Інституту культури та мистецтва факультету ЕБіК,   Мішина Т.О.