ТЕМАТИЧНІ ВИХОВНІ БЕСІДИ НА ТЕМУ: ПОНЯТТЯ РЕФЕРЕНДУМУ ТА ЙОГО ВИДИ»

8 листопада  2022 року для студентів Одеського національного технологічного університету , в рамках роботи «Тиждень права» була  проведена тематична бесіда: «Поняття референдуму та його види»

Тематичну бесіду провела доцент   кафедри ФіП, Черняк Г.А.

Під час проведення бесіди, студенти дізналися, що : Референдум – це інститут безпосередньої (прямої) демократії, процедура якого за низкою параметрів є досить близькою до процедури виборів. І у виборах, і в референдумі беруть участь виборці: весь виборчий корпус, якщо проводяться загальнонаціональні вибори або загальнонаціональний референдум, частина виборчого корпусу, якщо проводяться федеральні вибори (у суб’єктах федерації), або федеральний референдум, або місцеві (муніципальні), якщо обираються органи місцевого врядування або проводиться місцевий референдум.

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНТУ , доцент каф. ФіП,  канд. юр. наук В.О.Орлова