КРУГЛИЙ СТІЛ : «ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ ПРАВА»

11 листопада  2022 року для студентів Одеського національного технологічного університету , в рамках роботи «Тиждень права» був  проведен круглий стіл  на тему: «Історія виникнення права». Круглий стіл провела  доцент  кафедри ФіП, Орлова В.О.

Під час проведення бесіди, студенти дізналися, що : Питання про те, коли і як починається виділення права із звичаїв первісного суспільства, як і чим взагалі відрізняється право від звичаїв, напевно, ніколи не будуть мати конкретних і повних відповідей. Все, що відомо сьогодні про становлення права з пам’яток тих епох  це лише історична реконструкція цього процесу, міру точності якої дуже важко перевірити. Цим, зокрема, зумовлена поява різних підходів до розуміння генези (походження) права.

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНТУ , доцент каф. ФіП,  канд. юр. наук В.О.Орлова