ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «МІЖНАРОДНА СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ»

11 листопада  2022 року для студентів Одеського національного технологічного університету , в рамках роботи «Тиждень права» була  проведена лекція  на тему: «Міжнародна система інтелектуальній власності» доцентом  кафедри ФіП, Черкаський А.В..

Під час проведення бесіди, студенти дізналися, що : Право інтелектуальної власності у найширшому розумінні означає закріплені законом права на результат інтелектуальної діяльності в промисловій, науковій, художній, виробничій та інших галузях. Поняття «ІВ» виникло в процесі тривалої практики юридичного закріплення за певними особами їхніх прав на результати інтелектуальної діяльності у галузі науки, виробництва, мистецтва і літератури.

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНТУ , доцент каф. ФіП,  канд. юр. наук В.О.Орлова