ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «НАЙЦІКАВІШІ ОЗЕРА СВІТУ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

15 листопада 2022 року на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНТУ, була прочитана лекція за темою: «Найцікавіші озера світу» старшим викладачем кафедри біоінженерії і води В.В. Новосельцевою.

Вікторія Вікторівна на початку лекції надала слухачам основну інформацію про основні напрямки діяльності кафедри біоінженерії і води.

Лектор цікаво розповіла про 10 найдивовижніших озер світу: Хіллер, Меліссані, Гамільтон Пул, Крейтер, Накуру, Клілук, Цзючжайгоу, Піч-Лейк, Келімуту, Метісон.

Розповідь про кожне з озер мала історичний, культурний та науковий характер.

Лекція була дуже логічна та системна, насичена матеріалами та ілюстраціями. Дана тема зібрала 39 слухачів, студентів різних спеціальностей, майбутніх спеціалістів даної галузі, викладачів, які дуже зацікавлено слухали доповідача.

Відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтв ОНТУ на факультеті ТВтаТБ, доц. Ляпіна О.В.