ВІДКРИТА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «160 РОКІВ ІЗ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПЕТРА СТЕБНИЦЬКОГО (1862-1923), ДЕРЖАВНОГО, ГРОМАДСЬКОГО ТА ПОЛІТИЧНОГО ДІЯЧА, ВЧЕНОГО, ПИСЬМЕННИКА, ПУБЛІЦИСТА»

30 листопада 2022 р. на факультеті технології зерна і зернового бізнесу Одеського національного технологічного університету старшим куратором Делі І.І. була проведена відкрита кураторська година присвячена пам’яті Петра Стебницького.

Студенти та гості дізналися, що Петро Януарійович Стебницький був широко відомою особистістю в українських колах кінця ХІХ – початку ХХ ст., що він належав до провідників українського націєтворення, фактично очолював українську громаду Петербурга, а саме її видавничу інституцію – «Благодійне товариство видання загальнокорисних і дешевих книг».

Старший куратор ТЗіЗБ, Ігор ДЕЛІ