ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

В Одеському національному технологічному університеті на всіх факультетах була проведена кураторська година присвячена Дню Гідності і Свободи.

Куратори розповіли студентам, що свято в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Куратори звернули увагу, що в 2013 році відбулися трагічні події на Майдані, які коштували життя багатьом громадянам. Тоді 21 листопада тисячі громадян зібралися на Майдані незалежності з протестами проти курсу на Росію. Протягом трьох місяців протестувальники вимагали продовжити Євроінтеграцію та припинити застосування грубої сили до громадян. 18-20 лютого відбулися жорсткі сутички з протестувальниками. Десятки українців загинули, а президент Віктор Янукович втік з країни.

В честь подій Помаранчевої революції та Євромайдану встановлене сьогоднішнє свято. Воно прославляє волелюбність і мужність нашого народу, прагнення до демократії, вшановує національні інтереси держави і права людини.

21 листопада 2022 року українців привітав президент Володимир Зеленський. У своєму зверненні він зазначив, що зі свята у 2021 році дуже багато чого змінилося в Україні, Європі та в усьому світі, незмінними залишилися дві головні цінності українців – гідність та свобода.

«Усі побачили, який у нас народ! Готові віддати останнє. Готові стояти до останнього. Не втратили гідності. Мужності. Віри в себе. І об’єдналися. Щоб не втратити волю. Не втратити незалежність. Не втратити Україну. Можемо залишитися без грошей. Без бензину. Без гарячої води. Без світла. Але не без волі. І це залишається незмінним», – сказав Зеленський.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Степанова В.С.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

старший куратор Мішина Т.О.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Скляр В.Ю.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Владімірова В.Б.

Факультет менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування

старший куратор Орлова В.О.