Важливий збір допомоги хворим дітям!

Благодійна організація «Благодійний фонд «Єднання спільноти» звертається з проханням, розглянути можливість надати благодійну допомогу хворим  дітям-сиротам та дітям-переселенцям з інвалідністю у важкий для країни час.

Під опікою нашої благодійної організації, 3250 важкохворих дітей, які постійно потребують матеріальної допомоги та підтримки. Значна кількість дітей – сироти, напівсироти, хворі діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, внутрішньо переміщені, що по всій Україні.

Значна кількість дітей, знаходяться поза центрами у домашніх умовах під наглядом опікунів бабусь/дідусів, і проходять лікування амбулаторно, через недостатню кількість місць у центрах, а також, через відсутність подібних центрів у маленьких містечках та селах.

Список потреб:

Засоби гігієни;

Дитяче харчування (молочні суміші, каші, соки, пюре та інше);

Фрукти (банани, апельсини та яблука);

Великі та маленькі рушники;

Набори дитячого посуду;

Продуктові набори (хлібці, чай, крупи, олія, консерви та інше) ;

Великодні кекси, солодощі та соки.

РЕКВІЗИТИ

БО “БФ “ЄДНАННЯ СПІЛЬНОТИ”

Р/р: UA703052990000026006005002679

в АТ КБ “Приватбанк”, ЄДРПОУ 39056806