ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ СОБОРНОСТІ І СВОБОДИ УКРАЇНИ

22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави – День Соборності України.

Цього дня у 1919 році на Софійській площі у Києві був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) й Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). 21 січня 1990 року на честь 71-річниці Акту Злуки Народний рух України організував «живий ланцюг» від Івано-Франківська через Львів до Києва. Це була одна з перших масштабних антирадянських українських акцій, що поклали кінець СРСР та дозволили Україні здобути справжню Незалежність.

Головна традиція в День Соборності – це живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об’єднання українських земель і державну єдність. Історія цієї традиції починається в 1990 році. За різними оцінками, участь в акції взяли близько трьох мільйонів чоловік. Відтоді це стало доброю традицією, яку щороку влаштовують у різних куточках України. У Києві 22 січня таким чином «з’єднують» два береги Дніпра – лівий і правий, символізуючи об’єднання Сходу і Заходу України.

З Днем Соборності, держава,

Будь багата, щира, жвава.

Хай народ тебе цінує,

Зберігає та шанує!

З величезним святом, люди,

Хай країна добра буде.

Мир панує та завзяття,

Хай цвіте країна, браття!

З метою Поглиблення знань студентів про історію виникнення свята Соборності України, захисту національних інтересів держави та патріотичного виховання молоді в Одеському національному технічному університеті для академічних груп І-ІІІ курсів, була проведена загальноакадемічна виховна година присвячена знаменній події – Дню Соборності і Свободи України.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Степанова В.С.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

старший куратор Мішина Т.О.

Факультет менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування

старший куратор Орлова В.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Скляр В.Ю.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Владімірова В.Б.