ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ОГЛЯД СУЧАСНИХ ПРОДУКТІВ НА ОСНОВІ МЕДУ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ТОВАРОЗНАВСТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ І ПРОДОВОЛЬЧОГО БІЗНЕСУ  ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО  УНІВЕРСИТЕТУ

21 лютого 2023 року на факультеті Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНТУ, старший викладач кафедри ТМОЖПтаІК Маковська Тетяна Валентинівна провела лекцію на тему: «Огляд сучасних продуктів на основі меду».

Слухачами лекції були викладачі ОНТУ, а також студенти груп: ТМ-15, ТМ-21, ТМ-22, ТМ-33, ТМ-56.

Кількість слухачів – 12 особ.

Лектор ознайомила присутніх зі складом та корисними властивостями меду, їх впливом на організм людини та сучасним асортиментом продуктів на основі меду, який представлено на ринку України.

Викладачі та студенти приймали активну участь у обговоренні лекції, задавали питання, на які отримували розгорнуті відповіді.

Відповідальна по Інституту культури та мистецтв факультету ТтаТХПіПБ, к.т.н. Смокова Т.М.