КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ : « ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО І ПРАВОВА ДЕРЖАВА: ПРИНЦИПИ ВЗАЄМОДІЇ»

14 березня 2023 року для студентів Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи «Правове виховання в ОНТУ» було проведено круглий стіл на тему: «Громадянське суспільство і правова держава: принципи взаємодії». Круглий стіл провела доц. кафедри ФіП, Черняк Г.А.

Під час проведення круглого столу, студенти дізналися, що : Ідея громадянського суспільства своїм корінням сягає Давніх Греції та Риму, знаходить своє теоретичне втілення в працях Аристотеля, Цицерона, інших мислителів. З часом викристалізувалося розуміння громадянського суспільства як спільноти рівноправних громадян, яка не залежить від держави, але взаємодіє з нею заради спільного блага.

Відповідальна за  правове виховання  студентів ОНТУ , доцент каф. ФіП, канд. юр. наук В.О.Орлова