ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ЕТИКА ВЗАЄМОДІЇ У ПЕРІОДИ СТРЕСУ»  НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА ТА ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

21 березня 2023 року на факультеті Технології зерна і зернового бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНТУ, відбулася лекція на тему «Етика взаємодії у періоди стресу», спікером якої була аспірант кафедри технології зерна і комбікормів Олена Сергіївна Струнова.

На лекції розглянуті матеріали Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської. Спікерка ознайомила учасників із статистичним дослідженням психологічного стану українців, проведеним восени 2022 року в межах програми.

В ході лекції було розглянуто багато цікавих питань та інструментів стосовно того, як підтримати себе та оточуючих у періоди стресу при реальній зустрічі чи на відстані.

На заході були присутніми 27 учасників, серед яких студенти факультету ТЗіЗБ та викладачі ОНТУ.

Відповідальна по Інституту культури та мистецтв  факультету ТЗіЗБ,  І.Г. Кривоногова