СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СЛАВЕТНИМ СТОРІНКАМ ІСТОРІЇ ОДЕСИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ»

4 квітня 2023 року на кафедрі філософії і права ОНТУ пройшла студентська науково-практична конференція під назвою: «Славетним сторінкам історії Одеси присвячується». Із цікавими доповідями науково-дослідного характеру виступили студенти факультету ІТХіРГБ: Тараканов Артем, Мігуш Микита, Мельник Анастасія, Джогера Тетяна, Узун Ірина, Городинцева Карина, Тєплова Евеліна та Бурундукова Галина. Студенти познайомили присутніх з історією, культурою та пам’ятками Одеси.  Активну участь в роботі конференції взяли зав. кафедрою філософії і права, доцент Соловей А.О., викладачі кафедри Черняк Г.А. та Орлова В.О. Організатор і модератор студентської науково-практичної конференції доцент Ботіка Т.С.

Захід пройшов у форматі відеоконференції на базі платформи Zoom.

Тетяна Ботіка, к.і.н., доцент  кафедри філософії і права ОНТУ