ІНФОРМАЦІЙНА БЕСІДА НА ТЕМУ :СУБ’ЄКТИ ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ АДМІНІСТРАТИВНО-ПОЛІТИЧНОЮ СФЕРОЮ

4 квітня  2023 року для студентів Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи  «Правове виховання в ОНТУ» була  проведена інформаційна бесіда на тему : Суб’єкти публічного адміністрування адміністративно-політичною сферою. Інформаційну бесіду провела доц. кафедри ФіП, Орлова В.О.

Під час проведення і бесіди, студенти дізналися, що : Публічне адміністрування в сфері оборони і безпеки держави – одна з провідних галузей публічного управління в Україні. Життя і безпека людини залежить від ефективності діяльності суб’єктів владних повноважень в адміністративно-політичній сфері. Широкі можливості застосування заходів адміністративного примусу ускладнюють адміністративно-правовий механізм регулювання у цій сфері.

Відповідальна за правове виховання студентів ОНТУ , доцент каф. ФіП, канд. юр. наук В.О.Орлова