ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «УКРАЇНЕЦЬ ЙОСИП ТИМЧЕНКО – ВИНАХІДНИК КІНЕМАТОГРАФУ» НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ, ПРОГРАМУВАННЯ ТА КІБЕРЗАХИСТУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

11 квітня 2023 року на факультеті Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв Одеського національного технологічного університету, доцент кафедри Інформаційних технологій та кібербезпеки Корнієнко Ю.К. провів лекцію на тему «Українець Йосип Тимченко – винахідник кінематографу».

Лекція відбулася у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom. Спікер Корнієнко Юрій Костянтинович розповів студентам про те, що Йосип Тимченко був винахідником першого у світі кіноапарату для зйомки та демонстрації фільмів, за допомогою якого зняв картини «Метальник спису» та «Верхогони-кавалеристи» (1893 рік).

На лекції були присутні 100 осіб: 95 студентів факультетів ТЗіЗБ, ІТХіРГБ, ТТХПіПБ, АтаР, ММіЛ, ЕБіК та викладачі ОНТУ.

Відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв ОНТУ на факультеті АтаР, ст.викладач Ревенюк Т.А.