ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ВІДКРИТТЯ ЗАКОНУ ОМА» НА ФАКУЛЬТЕТІ АВТОМАТИЗАЦІЇ ТА РОБОТОТЕХНІКИ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

11 квітня 2023 року на факультеті Автоматизації та робототехніки, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв Одеського національного технологічного університету, доцент факультету Автоматизації та робототехніки Розіна О.Ю. провела науково-популярну лекцію на тему «Відкриття закону Ома».

Лекція відбулася у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom. На лекції були присутні студенти факультету Автоматизації та робототехніки. Доцент Розіна О.Ю. доповіла студентам про історію відкриття одного з фундаментальних законів у електриці – закону Ома.

Також Олена Юріївна доповіла студентам про деякі цікаві історичні факти пов’язанні з життям Георга Симона Ома.

На лекції були присутні 18 осіб: 16 студентів і 2 викладача ОНТУ.

Відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв ОНТУ на факультеті АтаР, ст.викладач Ревенюк Т.А.