ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «ЄВРОПЕЙСЬКА КУЛЬТУРА ХІХ СТ.» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

20 квітня 2023 року на факультеті нафти, газу та екології Одеського національного технологічного університету, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, була проведена лекція Кондратенко І.П., ст. викладача кафедри екології та природоохоронних технологій на тему: «Європейська культура ХІХ ст.».

Під час лекції Кондратенко І.П. розповіла про значний за часом та інформаційною насиченістю період розвитку світової культури. Учасники лекції познайомилися з ідеалами, цінностями та системою норм реалізації людини в суспільному житті, які і визначають його специфіку в культурно-історичному просторі. Слухачами були студенти факультету нафти, газу та екології.

Кондратенко І.П., ст. викладач, відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтв факультету НГтаЕ ОНТУ