КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ»

Куратори зі студентами Одеського національного технологічного університету провели кураторську годину присвячену майбутній професії. Студенти дізнались про актуальність своїх спеціальностей і перспективи працевлаштування, необхідність бути фахівцем та отримати вищу освіту.

Навчання в стінах університету цікаве та орієнтоване на ґрунтовну теоретичну і практичну підготовку. Здобувачів чекають цікаві благодійні та профільні конкурси, робота у наукових гуртках, участь в наукових студентських конференціях, практична підготовка у провідних роботодавців України, а також таких країн, як Туреччина, Болгарія, Німеччина.

На кураторських годинах було детально описано можливості працевлаштування та особливості роботи за відповідними спеціальностями факультетів.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Степанова В.С.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

декан Баранюк Х.О.

Факультет менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування

старший куратор Орлова В.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Скляр В.Ю.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Владімірова В.Б.