ВИХОВНА БЕСІДА НА ТЕМУ: «ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА»

В Одеському національному технологічному університеті на всіх факультетах були проведені виховні бесіди присвячені питанню психологічної підтримки.

Війна увійшла в наше життя, сколихнувши всі його сфери. І всі ми розуміємо, що вона має великий вплив на психологічне життя людини. Втім війна, як і будь-яка інша кризова подія, може мобілізувати наші внутрішні й зовнішні ресурси, щоб захистити нас, і щоб дати силу захистити інших, вона може сприяти внутрішньому зростанню людини і єдності громади – як будь-яка криза, вона може мати різні наслідки – і великою мірою ці наслідки залежатимуть від того, що ми можемо протиставити їй, тобто наші психологічні, соціальні, духовні ресурси. Тому психологічна підтримка є необхідним елементом для збереження емоційного благополуччя студентів.

На кураторську годину була запрошена Сидорова Зінаїда  Іванівна – помічник проректора з науково-педагогічної та виховної роботи, соціальних питань, оздоровлення і спорту. Зінаїда Іванівна виступила з доповіддю стосовно підтримки студентів та залишила контактну інформацію, куди можна звертатись за психологічною допомогою у разі необхідності. Також, на основі матеріалів, які підготовані з підтримки Одеського обласного центра громадського здоров’я розповіла студентам та присутнім викладачам, що означає ПТСР, розвінчала міфи та навела факти про посттравматичний стресовий розлад.

Студенти та куратори груп з цікавістю слухали надану інформацію. Куратори наголосили, що при любих проявах ПТСР студенти можуть звернутись до свого куратора та до Сидорової З.І.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Степанова В.С.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

декан Баранюк Х.О.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Скляр В.Ю.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Владімірова В.Б.

Факультет менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування

старший куратор Орлова В.О.