КУРАТОРСЬКА ГОДИНА  «РІЧНИЦЯ ОНТУ»

Одеський національний технологічний університет – один з найбільших закладів вищої освіти Одеси і України, якому присвоєний IV рівень акредитації. Має більш ніж 100-річну діяльність та може пишатися підготовкою понад 60 тисяч фахівців, серед яких близько 2 тисяч випускників – громадяни з 75 країн світу.

З 1902 року зі школи Мукомелів в 2022 році заклад вищої освіти перетворився в Одеський національний технологічний університет.

З метою святкування річниці створення університету та ознайомлення студентів з історією вишу проведено кураторську годину для студентів 1-3 курсів.

Куратори розповіли студентам про історію і основні етапи становлення Одеського національного технологічного університету – одного із старіших учбових закладів. Згадали прізвища видатних вчених, які сформували університет в його теперішньому стані.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Степанова В.С.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Скляр В.Ю.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Владімірова В.Б.

Факультет менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування

старший куратор Орлова В.О.