КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ ПАМ’ЯТІ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. Це найбільша катастрофа в ядерній енергетиці в історії людства.

Генеральна Асамблея ООН проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам’яті про Чорнобильську катастрофу. Щороку в цей день вшановують героїзм працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії.

Куратори для студентів Одеського національного технологічного університету провели кураторську годину присвячену Дню пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС. На кураторській годині пригадали катастрофу, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС, обговорили до яких незворотних наслідків для людства призвела ця жахлива аварія.

Метою заходу було пригадати, осмислити та усвідомити масштаби трагічних подій 26 квітня 1986 року, розвивати у студентської молоді почуття гордості за свій народ і глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього, розбудити почуття відповідальності перед наступним поколінням, прищеплювати любов до рідного краю.

Факультет технології зерна і зернового бізнесу

старший куратор Делі І.І.

Факультет технології вина та туристичного бізнесу

старший куратор Берегова О.М.

Факультет технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

старший куратор Вікуль С.І.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 181 «Харчові технології»)

старший куратор Степанова В.С.

Факультет економіки, бізнесу та контролю

декан Баранюк Х.О.

Факультет комп’ютерних систем та автоматизації

старший куратор Гурський О.О.

Факультет низькотемпературної техніки та інженерної механіки

старший куратор Басов А.М.

Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу (спец. 241 «Готельно-ресторанна справа»)

старший куратор Скляр В.Ю.

Факультет нафти, газу та екології

старший куратор Мадані М.М.

Факультет комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

старший куратор Владімірова В.Б.

Факультет менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування

старший куратор Орлова В.О.