ОНЛАЙН-БЕСІДА «100 РОКІВ УКРАЇНІЗАЦІЇ: УРОКИ МИНУЛОГО ТА СЬОГОДЕННЯ»

27 квітня 2023 р.  в Одеському національному технологічному університеті  кафедра української та іноземної філології  (модератор – доцент Машарова Я.В.) провела онлайн-бесіду, присвячену 100-літтю процесів українізації в нашій країні. В заході взяли участь науково-педагогічні працівники, студенти ОНТУ.

Студенти  факультету економіки, бізнесу і контролю ознайомили та проаналізували основні заходи в справі  українізації у різні періоди впровадження: суспільні функції української мови, впровадження її  до офіційного вжитку в державній, політичній, громадській і культурно-освітніх установах та організаціях у минулому та нині. З цікавими доповідями виступили студентки факультету економіки, бізнесу і контролю Ольга Величко, Аліна Швець та Анастасія Голубенко щодо життя та діяльності Павла Скоропадського та Івана Огієнка, які активно працювали над популяризацією українознавства на рідних теренах.

Доцент кафедри УтаІФ  Ярослава Машарова