МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ СТУДЕНТІВ «УКРАЇНОЗНАВСТВО В СИСТЕМІ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИХОВАННЯ»

28 квітня 2023 р. в Одеському національному технологічному університеті  було проведено методичний семінар для студентів «Українознавство в системі національного виховання» (модератор – ст. викладач кафедри української та іноземної філології Лупол А.В.).

Модератор семінару ознайомила науково-педагогічних працівників та студентів ОНТУ  з формуванням розвитку соціально активної, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією, системою наукових знань про природу, людину, суспільство, почуттям національної самосвідомості, готової до професійного самовизначення. Метою такого реформування є формування цілісної національно усвідомленої державотворчої особистості студента та викладача, активної в родині, в суспільному довкіллі, що перебуває у злагоді із собою та світом, шляхом створення родинно зорієнтованої життєдіяльності як першооснови формування гуманістичних, демократичних цінностей української нації. Було наголошено про значення українознавчої  методології, що передбачає отримання інтегративних знань не лише про Україну, але і світ взагалі.

Ст. викладач кафедри УтаІФ Алла Лупол