ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ОЗДОРОВЧИЙ ФІТНЕС» НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ, ПРОГРАМУВАННЯ ТА КІБЕРЗАХИСТУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

3 травня 2023 року на факультеті Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв Одеського національного технологічного університету, старший викладач кафедри Фізичної культури та спорту Лаговська Н.Г. провела лекцію на тему «Оздоровчий фітнес». Лекція відбулася у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom.

На лекції були присутні 95 осіб, серед яких студенти факультетів ТЗіЗБ, ТВта ТБ, ММіЛ, ЕБіК, НГтаЕ, НТТтаІМ та викладачі ОНТУ.

Відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв ОНТУ на факультеті КІПтаК, ст.викладач Лаговська Н.Г.